PREKLAD

Ponúkame prekladateľské služby pre právnické dokumenty, finančné výkazy, lekárske a technické správy atď. do jazykov Západnej a Východnej Európy, vrátane angličtiny, nemčiny a taliančiny, ruštiny, ukrajinčiny, slovenčiny a češtiny a iných jazykov na základe žiadosti klienta. Preklady sa vykonávajú z jedného cudzieho jazyka do druhého.

translation time

KVALITA

Chápeme, aká dôležitá je kvalita a presnosť prekladu v právnom dokumente. Z tohto dôvodu vyberáme prekladateľov, ktorí dokážu čo najlepšie splniť Vašu úlohu, a taktiež aplikujeme množstvo postupov kontroly kvality – výsledkom čoho je kvalitný produkt. 

Individuálny prístup ku každému projektu

Veľké projekty

VEĽKÉ PROJEKTY SI VŽDY VYŽADUJÚ OSOBITNÚ POZORNOSŤ A SVEDOMITOSŤ. NA ZÁKLADE VÁŠHO PROJEKTU VÁM NAŠI ODBORNÍCI POSKYTNÚ:

N

1. Glosár

Zostavíme a skoordinujeme s Vami slovníček pojmov, aby sme zaistili ich jednotné použitie počas celého projektu.

N

2. Preklad iba potrebných dokumentov

Naši odborníci Vám pomôžu vybrať z celého množstva dokumentov iba tie dokumenty, ktoré sú skutočne relevantné.

N

3. Zamedzenie opakovania

Pozorne si preštudujeme celý objem materiálov a zabezpečíme, aby sa ten istý dokument nepreložil dvakrát.

N

4. Neustály kontakt s klientom

Sme pripravení pracovať 24 hodín denne, i cez víkendy a počas sviatkov, a vždy zostávame v kontakte, aby sme rýchlo reagovali na akékoľvek zmeny v projekte.

Súrna neodkladnosť

Vzhľadom na to, že naša práca často súvisí s potrebou dodržať prísne časové rámce, ponúkame prekladateľské služby pre dokumenty, vrátane veľkých, v čo najkratšom čase. Bez ohľadu na to, aká naliehavá je objednávka, poskytneme rýchly a kvalitný preklad.

Právnici často pracujú s inými jurisdikciami, ktoré sa líšia nielen v právnom systéme, ale aj v časových pásmach. Naši odborníci sú pripravení prijímať a spracovať Vašu objednávku 7 dní v týždni, 24 hodín denne, cez víkendy i počas sviatkov.

Kontakt

INFO@TRANSLATIONTIME.SK

00421 911 977 031

HRANIČNÁ 53, 821 05 BRATISLAVA

Súhlas