Referencie

Z

Hodnotenia stálych zákazníkov:

Rád pracujem s profesionálmi. Všetky prekladateľské úlohy boli vykonávané efektívne a včas. V budúcnosti sa s radosťou opäť obrátime na Vašu agentúru.

Beauty Prof

Chceli by sme poďakovať za flexibilitu a vynikajúcu kvalitu. Zaoberáme sa organizovaním koncertov spevákov a hudobných skupín a taktiež rôznymi súkromnými podujatiami – dosť často vyžadujeme preklady textov z rôznych jazykov do slovenského. Teraz presne vieme, kam sa máme obrátiť kvôli prekladom do slovenského jazyka.

Musverse

Vynikajúci prekladatelia z Translation Time, využívam služby v kombinácii slovenský/ ruský/ anglický jazyk. Môžem zdôrazniť tieto kvality – precíznosť a profesionalita. Odporúčam kontaktovať.

Премия "Просветитель"

Prekladateľská agentúra Translation Time okamžite odpovedala na žiadosť uskutočniť písomný preklad, práca bola vykonaná kvalitne, v dohovorenom termíne. Verím, že na agentúru je možné sa obrátiť aj keď bol preklad potrebný „včera“.

SAKURAMI

Som Vám vďačný za rýchle a kvalitné preklady z ruského jazyka do slovenského. Teší ma naša tvorivá spolupráca.

BELKINCONSULT

Obrátili sme sa na vás, pretože sme nevyhnutne potrebovali preložiť dokumenty z ruského jazyka do slovenského. Translation Time spravil preklad počas dňa, s prácou sme veľmi spokojní. Prekladateľov môžem odporučiť ako flexibilných špecialistov.

Professional Art Dealer and Agent for Artists

NAŠI KLIENTI

G.BAR Bratislava

Domenico Rossi

Iris Choice

Sayuri

K&G Partners

Siberian Cedar

Service Pack Trade

Polygon Barrandov Prague

Portfolio Review 2018 – 19. medzinárodné stretnutie fotografoV